fbpx
15 49.0138 8.38624 both 0 both 0 4000 1 0 horizontal http://www.chillandlove.com 300 1
sticky-logo

Iza & Marcin

Styczeń 28, 2017

Przyjechaliśmy dzień przed ślubem, żeby wszystko zobaczyć, Pałac w Kurozwękach, zrobił na nas duże wrażenie. Całe szczęście od samego początku panowała luźna atmosfera i mogliśmy spokojnie fotografować, bez napinki, tak jak lubimy najbardziej.

Ślub w małym kościele w Modliborzycach, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Z powodu pięknego położenia i specyficznego organisty, który popisał się niesamowitym freestylem jeśli chodzi o pieśni podczas ślubu.

Bardzo lubimy fotografować podczas wesel, gdzie bawią się goście z różnych krajów. Zabawa wtedy jest mniej przewidywalna i bardziej szalona, a to dla nas dodatkowe wyzwanie. Podczas wesela Izy i Marcina świetnie bawili się Belgowie i Polacy. Wesele rozpoczęli Młodzi niekonwencjonalnym tańcem, który odbiegał od klasycznego.

Sesja ślubna nie mogła się odbyć nigdzie indziej niż w pałacu w Kurozwękach i jego najbliższym otoczeniu. Bardzo klimatyczne miejsce, mamy nadzieje tu jeszcze kiedyś wrócić.

Ślub: Modliborzyce
Wesele: Pałac w Kurozwękach

Jesteście zainteresowani reportażem ślubnym? Napiszcie nam o tym → o tu lub na facebooku.

Pałac w Kurozwękach

Nie przegap jeszcze tego: Ania & Michał

Pierwszy fotograf w Chill & Love podczas reportaży i drugi podczas sesji. Kuba odpowiada za obróbkę i logistykę naszego przedsięwzięcia.