Dlaczego Chill & Love?

Chill, bo praca z nami to luz. Chcemy, żeby reportaż ślubny jaki dla Was przygotujemy był dokumentacją Waszego dnia, a nie wyreżyserowanymi obrazkami. Podczas reportażu staramy się być jak ninja, niezauważalni, ale bardzo skuteczni w tym co robimy. Podczas sesji nie będziemy Wam wskazywać póz jakie będą ładnie wyglądać, ale będziemy się starać wychwycić najlepsze momenty. Stawiamy na luz i zabawę podczas pracy, bo tylko wtedy ma to sens, kiedy i my i Wy bawicie się dobrze.

Love, bo chcemy zatrzymać uczucia jakie będą Wam towarzyszyły na fotografiach, które zostaną z Wami na lata. Sami robimy fotografie z uczuciem, bo fotografowanie to nie tylko nasza praca, ale pasja. Fotografia ślubna to nie tylko kadry, portrety, ale przede wszystkim potężna dawka uczuć, przede wszystkim pozytywnych. To właśnie te uczucia powodują, że kochamy swoją pracę.

Chill & Love to dwa idealne składniki dla fotografii jaką chcemy Wam przedstawić. Bez napinki, bez pośpiechu, bez sztuczności, ale z radością i swobodą. Chill & Love to odpowiedź dla kogoś, kto szuka czegoś takiego jak naturalna fotografia ślubna.

Kim jesteśmy?

Pracujemy w parze, choć nie zawsze fotografujemy razem. Każdy reportaż, każda sesja jest jednak naszą wspólną pracą.

Kuba

Pierwszy fotograf w Chill & Love podczas reportaży i drugi podczas sesji. Kuba odpowiada za obróbkę i logistykę naszego przedsięwzięcia. W wolnych chwilach biega i wyszukuje inspiracji w Internetach.

Kasia

Drugi fotograf podczas reportaży i najczęściej pierwszy podczas sesji. Kasia odpowiada za fotoedycję Waszego materiału i to ona wybiera to, co ostatecznie do Was trafi.

W życiu jesteśmy parą dłużej niż nie jesteśmy. Jesteśmy rodzicami dwóch Małych Mrów,które powoli łapią naszego fotograficznego bakcyla. Chcieliśmy żyć bliżej natury i uciekliśmy z miasta na wieś, co przekłada się też na nasze fotografie, sposób pracy i jej rytm. Mamy dzikość w sercach i duszy. Dawno temu Bieszczadzki anioł musiał nas trącić skrzydłem, bo ciągnie nas w te góry w każdym możliwym momencie.

fot. Agnieszka Fiejak

Zobaczcie, co nam w duszy gra. Przygotowaliśmy playlistę w naszym, beznapinkowym stylu.

Wersja AppleMusic

Wersja Spotify

Chill & Love – Naturalna Fotografia Ślubna i Rodzinna

Napiszcie do nas → tu znajdziecie formularz odpowiemy na wszystkie Wasze pytania 🙂