Dlaczego Chill & Love

Chill, bo praca z nami to luz. Chcemy, żeby reportaż ślubny jaki dla Was przygotujemy był dokumentacją Waszego dnia, a nie wyreżyserowanymi obrazkami. Podczas reportażu staramy się być jak ninja, niezauważalni, ale bardzo skuteczni w tym co robimy. Podczas sesji nie będziemy Wam wskazywać póz jakie będą ładnie wyglądać, ale będziemy się starać wychwycić najlepsze momenty. Stawiamy na luz i zabawę podczas pracy, bo tylko wtedy ma to sens, kiedy i my i Wy bawicie się dobrze.

Love, bo chcemy zatrzymać uczucia jakie będą Wam towarzyszyły na fotografiach, które zostaną z Wami na lata. Sami robimy fotografie z uczuciem, bo fotografowanie to nie tylko nasza praca, ale pasja.

Chill & Love to dwa idealne składniki dla fotografii jaką chcemy Wam przedstawić. Bez napinki, bez pośpiechu, bez sztuczności, ale z radością i swobodą.

Kim jesteśmy?

Pracujemy w parze, choć nie zawsze fotografujemy razem. Każdy reportaż, każda sesja jest jednak naszą wspólną pracą.

Fotograf ślubny

Kuba

Pierwszy fotograf w Chill & Love podczas reportaży i drugi podczas sesji. Kuba odpowiada za obróbkę i logistykę naszego przedsięwzięcia.

 

Kasia

Drugi fotograf podczas reportaży i najczęściej pierwszy podczas sesji. Kasia odpowiada za fotoedycję Waszego materiału i to ona wybiera to, co ostatecznie do Was trafi.