fbpx
15 49.0138 8.38624 both 0 both 0 4000 1 0 horizontal http://www.chillandlove.com 300 1
sticky-logo

Sylvie & Tomek

Styczeń 1, 2017

Ślub Sylvie i Tomka był dla nas pierwszym bardzo poważnym wyzwaniem. To był nasz pierwszy reportaż ślubny z cyklu „Destination Wedding Photography” 🙂 Było to dla nas wyzwanie logistyczne, musieliśmy dostać się z całym sprzętem z Polski do Belgii, Drugie wyzwanie pod względem kulturowym. Śluby w Belgii różnią się od polskich pod wieloma względami. Goście weselni podchodzą do całego ślubnego tematu z dużą dawką luzu, a my możemy na więcej sobie pozwolić w fotografowaniu. To właśnie podczas tego ślubu ułożyliśmy nasz slogan – Bez napinki i powstała naturalna fotografia ślubna.

Reportaż ślubny wystartował z samego rana około 9. To było kolejne wyzwanie, utrzymać zaangażowanie i poziom przez cały dzień. Niesamowite doświadczenie. Pokazało, że to się da zrobić. Reportaż z tego ślubu to 15 godzin fotografowania i mnóstwo pozytywnych emocji i nowości dla nas. Chcielibyśmy mieć więcej takich par i więcej takich długich reportaży. Pełnych miłości, ciepłych uczuć i dobrego nastroju!

Dzień po ślubie wybraliśmy się z Sylvie i Tomkiem na sesję po ślubną. Fotografowaliśmy ich w starym zalanym wodą kamieniołomie, który teraz jest prywatnym parkiem. A druga część sesji to wyprawa do miejscowości Thuin i ruin Abbaye d’Aulne. Spektakularne mury wielkiego niegdyś opactwa robiły wrażenie same w sobie.

Przygotowania: Mons i Havré
Ślub: Saint-Martin, Havré
Wesele: Le Manoir du Capitaine, Seneffe
Sesja: Château d’Havré, Feluy i Abbey d’Aulne


Chcecie mieć taki całodniowy reportaż? Napiszcie nam o tym → o tu lub na facebooku.

Naturalna fotografia ślubna bez napinki

Nie przegap jeszcze tego: M&M’s

Pierwszy fotograf w Chill & Love podczas reportaży i drugi podczas sesji. Kuba odpowiada za obróbkę i logistykę naszego przedsięwzięcia.